Utwory weselne do pobrania:

Nasz repertuar na wesele - przykładowe otwory w formacie mp3

Staraliśmy się, aby lista prezentowanych tutaj piosenek weselnych była w miarę przekrojowa.Przecież wesele - to spotkanie ludzi o różnych preferencjach muzycznych, a chcielibyśmy aby każdy z weselnych gości odchodził zadowolony, wytańczony i nie czuł się w jakikolwiek sposób pominięty...
A oto lista utworów, które można odsłuchać w odtwarzaczu na stronie i (ewentualnie) pobrać na dysk komputera,korzystając z linku do udostępnionego folderu na dysku Google:

Ona tańczy dla mnie.mp3
Radość najpiękniejszych lat.mp3
Wysoko górka.mp3
Skrzydlate ręce.mp3
Głowisia.mp3
Foxie fox.mp3"
Whisky.mp3
Monday morning.mp3
Simply the Best.mp3
Listeczku dębowy.mp3
Rock&Roll.mp3
Jare żytko.mp3
Pieść mnie.mp3
Wiła wianki.mp3
Help Yourself.mp3
Karczmareczka.mp3

Wszystkie utwory nagrane są wyłącznie na żywo.Nagrywaliśmy je w czasie imprez z naszym udziałem przy wykorzystaniu przenośnego rejestratora dżwięku ZOOM H4N. Taka prezentacja utworów gwarantuje słuchającym, że na ich imprezie wykonywane przez nas utwory zabrzmią tak samo lub bardzo podobnie... Z pewnością można by uzyskać lepsze, wręcz perfekcyjne brzmienie nagrywając te utwory studyjnie -  ze względu na zwykłą uczciwość pozostawiamy je jednak takimi, jak brzmiały gdzieś rzeczywiście.
Jedyna różnica w odbiorze naszej muzyki może być spowodowana akustyką pomieszczenia - sali weselnej. Na to jednak nie mamy najmniejszego wpływu i musimy wszyscy uwzględnić na ten fakt poprawkę.
Serdecznie zapraszamy do spokojnego odsłuchania naszej muzyki - i jej oceny....
Zespół weselny pegaz - tło strony mp3
Link do utworów zespołu Pegaz  na dysku Google
Reklama okresu między sezonami
Ogranicznik strony
Logo - napis Pegaz Logo - koń Pegaz