Członkowie zespołu:

Prezentacja zespołu muzycznego - część 2

    Znamy się już od dawna...Jako zespół (z niewielkimi zmianami) istniejemy już od 25 lat.Przeżyliśmy ze sobą wiele wspaniałych chwil, chociaż (jak to w życiu bywa) bywały też momenty trudne. Jedne i drugie pozwoliły nam lepiej się poznać i bardziej zżyć ze sobą - dlatego w czasie grania rozumiemy się bez słów. I zawsze, pomimo kilkuset zagranych imprez każdy kolejny występ jest dla nas nowym wyzwaniem. Tylko jedno może przekonać nas, że sprostaliśmy temu wyzwaniu - uśmiechnięte twarze roztańczonych gości. Bo przecież to nie dla siebie gramy - gramy zawsze dla Was...

Robert - instrumenty klawiszowe.

   W muzycznym środowisku tarnowskim Roberta przedstawiać chyba nie trzeba...Doświadczony instrumentalista  ze świetną znajomością harmonii i swingująco-jazzującym zacięciem, z łatwością odnajduje się w każdym rodzaju muzyki.Do grania preferuje instrumenty firmy Korg.

Waldek - gitara basowa.


   Wieloletnia współpraca z Wojtkiem zaowocowała wspólną nicią porozumienia, co przekłada się jedność i równość sekcji rytmicznej, dającej impuls do tańca.Gra na gitarze basowej Ibanez SR 505, nagłaśniając ją zestawem Warwick - wzmacniczem ProFeet 5.1i kolumną głośnikową WCA 411..

Wojtek - śpiew, instrumenty perkusyjne.


   Wychowany na muzyce rockowej lubi twardy puls i power.Wyćwiczony z metronomem może się bez niego doskonale obejść w czasie grania - wystarczy mu wewnętrzny puls. Efektowne sołówki w zakończeniach niektórych utworów doskonale podkreślają jego możliwości.
W zależności od warunków akustycznych i lokalowych używa zestawu Tama Starclassic Maple lub Pearl Horizon Fast Pack oraz talerzy Sabian Hand Hammered.  Śpiewa do mikrofonu Sennheiser e845s.

Sekcja rytmiczna grająca na żywo, reagująca na bieżąco na nastroje tańczących gości potrafi ( w odróżnieniu od automatu) znaleźć wspólny puls tancerzy i muzyków. Emocje jednych i drugoch oddziałowują na siebie nawzajem. Wzajemna interakcja występuje także pomiędzy sekcją rytmiczną oraz sekcją instrumentalną - to zupełnie naturalne wzajemne oddziaływanie. Dlatego pomimo wielu pgraniczeń nigdy nie zdecydowaliśmy się udział muzyki mechanicznej w naszym zespole - najważniejszy dla nas jest feeling i towarzyszące graniu przeżycie...
Strona zespołu pegaz - O nas1 - tło
Link do prezentacji zespołu Pegaz cz.1
Zespół Pegaz - historia zespołu
Robert - instrumenty klawiszowe, akordeon
Waldek - gitara basowa
Wojtek - instrumenty perkusyjne
Ogranicznik strony
Reklama okresu między sezonami
Logo - napis Pegaz Logo - koń Pegaz