Członkowie zespołu:

Prezentacja zespołu muzycznego - część 1

Zespół na wesele - nasz skład....

    Znamy się już od dawna...Jako zespół (z niewielkimi zmianami) istniejemy już od 25 lat.Przeżyliśmy ze sobą wiele wspaniałych chwil, chociaż (jak to w życiu bywa) bywały też momenty trudne. Jedne i drugie pozwoliły nam lepiej się poznać i bardziej zżyć ze sobą - dlatego w czasie grania rozumiemy się bez słów. I zawsze, pomimo kilkuset zagranych imprez każdy kolejny występ jest dla nas nowym wyzwaniem. Tylko jedno może przekonać nas, że sprostaliśmy temu wyzwaniu - uśmiechnięte twarze roztańczonych gości. Bo przecież to nie dla siebie gramy - gramy zawsze dla Was...

Benia - śpiew, tamburyno.


   Obdarzona przyjemnym, miękkim i ciepłym głosem łatwo trafia do ludzkich serc...Doskonały strój solo jak i w duecie sprawia, że słuchanie jej jest prawdziwą przyjemnością. Na codzień pogodna i wesoła, wprowadza pozytywny klimat w zespole.Na scenie korzysta z przewodowego mikrofonu Sennheiser e865s.

Janusz - śpiew, saksofon tenorowy, instrumenty klawiszowe.

   Prowadzący męski vocal, o bardzo wysokiej skali i olbrzymich możliwościach interpretacyjnych.Zdecydowany, twardy charakter, wytrwały w ciągłej pracy nad poszerzaniem swoich możliwości. Gra na saksofonie tenorowym Woodwind oraz klawiszu Korg Pa500. Śpiewa do mikrofonu Sennheiser e845,a do nagłośnienia saksofonu używa mikrofonu Shure SM57.

Jurek - śpiew, saksofon tenorowy, saksofon sopraninowy.


   Emocjonalny i uczuciowy - posiada trudną umiejętność przekazania swoich uczuć poprzez instrument...Razem z Januszem stanowią strojny i jednakowo brzmiący duet.Jego instrumenty to tenor Amati ATS 32 i rzadko spotykany sopran Elkart  "300 SERIES".Używa mikrofonów Shure Beta 58A i Shure SM57 .

Jak wynika z powyższej prezentacji, gramy wyłącznie na żywo - nie posiłkujemy się muzyką z podkładów i nie stosujemy dyskietek. Na pewno ogranicza to w pewien sposób ilość piosenek dostępnych "od ręki" w repertuarze, ale za to mają Państwo mozliwość kontaktu z prawdziwą, żywą muzyką...Muzyką, które niesie ze sobą prawdziwe emocje, wydobywane przez grającego ze swojego wnętrza i odbierane przez słuchających go odbiorców. Żadna, nawet najlepsza brzmieniowo muzyka mechaniczna nie jest w stanie tego dokonać. Dlatego zawsze warto się zastanowić przy wyborze i osiągnąć właściwy kompromis między jakością a ceną, podniesioną ze względu na ilość osób występujących w zespole....
Zespół Pegaz - tło strony
Link do prezentacji zespołu Pegaz - O nas1
Zespół Pegaz - historia powstania
Benia - wokal, śpiew, tamburyno
Janusz - wokal, saksofon teorowy, instrumenty klawiszowe
Jurek - wokal, saksofon tenorowy, saksofon sopraninowy
Reklama okresu między sezonami
Ograniczenie strony
Logo - napis Pegaz Logo - koń Pegaz