Na weselu - okiem fotografa

Zespół weselny Pegaz - nasz galeria zdjęć, czyli nasza historia...

Na tej stronie chcielibyśmy zaprezentować Państwu kilka naszych zdjęć - pamiątek z różnych imprez. Zdjęcia te wyświetlamy w formie galerii. Są ułożone chronologicznie, co powoduje że możemy je
potraktować jako swego rodzaju kronikę zespołu - historię zespołu Pegaz.Najstarsze zdjęcia są robione jeszcze zwykłym aparatem analogowym... Po wielu latach pobytu w albumie ze zdjęciami doczekały się zeskanowania i umieszczenia ich na naszej stronie internetowej. W czasach, gdy były wykonywane nic takiego nie przyszło by nam do głowy...:) Jako ścieżkę dźwiękową do prezentacji wykorzystaliśmy stary utwór Louisa Armstronga - Cudowny świat...Klimat piosenki bardzo nam do tego pokazu pasuje.
Musimy przyznać - czasem żałujemy, że nie dokumentowaliśmy lepiej naszej historii...Że nie zdobyliśmy więcej pamiątkowych zdjęć z zagranych imprez. Mogliśmy także nosić ze sobą aparat fotograficzny i sami pstryknąć kilka pamiątkowych fotografii, zapisać datę ich wykonania i najważniejksze detale. Moglibyśmy przypomnieć sobie setki młodych par, u których graliśmy na weselach, odtworzyć w pamięci mnóstwo zabawnych epizodów z wesel...Bez tego w pamięci utkwiło nam tylko kilka nabardziej charakterystycznych imprez, a reszta zniknęła w mroku niepamięci...Cóż, pamięć ludzka to niestety zawodny instrument.
Zapraszamy do oglądania i dołączenia do naszych wspomnień...
Zespół weselny Pegaz - tło strony Galeria
Galeria zdjęć - zespół Pegaz
Reklama okresu między sezonami
Ogranicznik strony
Logo - napis Pegaz Logo - koń Pegaz